Software Development

Specjalizujemy się w oprogramowaniu dla biznesu. Pomożemy Ci rozwinąć biznes tworząc aplikację dedykowaną w 100% Twoim potrzebom. Skutecznie wdrożone rozwiązanie musi być dostosowane do Twoich wymagań, dlatego do współpracy zawsze podchodzimy indywidualnie. Przedstaw nam problem, który chcesz rozwiązać, opowiedz o oczekiwaniach i ograniczeniach. Uwzględniając dodatkowo specyfikę Twojej branży i najlepsze praktyki, wspólnie ustalimy cel i zakres projektu. Doradzimy, jaką technologię wybrać. Np. tworząc aplikacje webowe, jeśli jest taka potrzeba korzystamy np. z gotowych komponentów, które oferuje Kentico. Jednak nie zawsze w ramach projektu wykorzystujemy pełny zakres płatnych licencji, wtedy proponujemy klientom tzw. dedyki. 

Efektem naszej wspólnej pracy jest zawsze poprawa działania Twojego biznesu. Dostarczenie aplikacji to tylko środek do celu. ścisłej współpracy zatem zaprojektujemy, stworzymy i dostarczymy kompletne rozwiązanie, które pozwoli Ci usprawnić firmowe procesy, zaoszczędzić czas poświęcany na ich realizację oraz podnieść ich jakość i niezawodność. Rozwiązanie, to znacznie więcej niż aplikacja – to synergia Twojego zrozumienia biznesu i naszych kompetencji technologicznych.   

Większość projektów realizujemy w metodykach zwinnych. Natomiast tworząc aplikacje dedykowane to my dostosujemy się do Twoich oczekiwań i potrzeb w zakresie sposobu pracy. Niezależnie od wybranej formy realizacji. Projektowanie aplikacji wymaga przeprowadzenia  warsztatów ze wszystkimi interesariuszami projektu.

APMG International AgilePM

Przeprowadzimy Cię przez cały cykl życia projektu.

Już od pierwszego naszego spotkania poczujesz, że spotkałeś profesjonalistów, którzy mówiąc Twoim językiem przedstawią Ci wizję czekających nas prac, a następnie na każdym etapie ich realizacji będą jasno komunikować ich postęp. Tak tworzymy oprogramowanie na zamówienie:

Koncepcja

Zbierzemy wymagania od wszystkich interesariuszy. Spojrzymy całościowo na Twoją firmę, wykorzystywane systemy i preferowane technologie. Już na pierwszym etapie staniesz się częścią zespołu projektowego i będziesz miał bezpośredni dostęp do naszych specjalistów. 

Projektowanie

Na tym etapie projektujemy i dopasowujemy szczegółowe rozwiązania do zidentyfikowanych potrzeb biznesowych. W razie potrzeby fazę poszerzymy o projekty makiet opartych o najlepsze praktyki user experience oraz grafiki uwzgledniające najnowsze trendy.  

Development

Prace wdrożeniowe podzielimy na sprinty, w ramach których wg określonych przez Ciebie priorytetów będziemy dostarczać skończone elementy systemu tak, abyś mógł jak najszybciej wykorzystać je produkcyjnie w swojej firmie.

QA

W naszym procesie wytwórczym o jakość dbamy na każdym etapie poczynając od oferty po sukcesywne dostarczanie systemu w pełni realizującego Twoje potrzeby.

Uruchomienie

Dostosujemy moment uruchamiania rozwiązania do wymagań Twoich i Twojego biznesu. Zapewnimy fizyczne wsparcie tam, gdzie będziesz nas potrzebował. 

Opieka

Dedykowany Project Manager po uruchomieniu produkcyjnym systemu nadal będzie pozostawał z Tobą w stałym kontakcie. Jesteśmy dostępni we wskazanych przez Ciebie dniach i godzinach, również 24/7.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

NASZ ZESPÓŁ

Kluczowi w realizacji projektu będą nasi specjaliści. To pasjonaci pracujący ze sobą wiele lat, certyfikowani zarówno w kompetencjach technicznych, jak i miękkich. Dzięki temu dostarczone rozwiązanie spełni najwyższe wymogi pod względem jakościowym oraz wydajnościowym. Jesteśmy także gotowi udostępnić Ci nasze zespoły (team leasing) do realizacji projektów dedykowanych. 

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Bartosz Kolasa

New Business Developer

+48 693 614 705

bartosz.kolasa@intratic.eu