Usprawnij obsługę posprzedażową z Panelem Klienta

Zwiększ satysfakcję swoich klientów i obniż koszt ich obsługi dzięki naszemu rozwiązaniu.

50%

O tyle możesz obniżyć koszt obsługi posprzedażowej w swojej firmie.

8x więcej zysku

Dbając o satysfakcję stałych klientów możesz zarobić jeszcze więcej.

Nawet 25%

Mniej zapytań, które muszą być obsłużone bezpośrednio przez Twój zespół.

W czym pomoże Ci Panel Klienta Intratic?

OBNIŻAJ KOSZT OBSŁUGI KLIENTA

Dzięki systemowym rozwiązaniom i automatyzacji procesów posprzedażowych nie tylko oszczędzisz, ale też zwiększysz wydajność swoich pracowników. Nowy kanał kontaktu zmniejszy potrzebę obsługi zapytań telefonicznych i e-mailowych nawet o 25%, a Twoi konsultanci będą mogli w pełni skoncentrować się na nowych szansach sprzedaży.

JESZCZE LEPIEJ ROZPOZNAJ POTRZEBY SWOJEGO KLIENTA

Rozbudowane narzędzia analityczne pozwolą Ci obserwować zachowanie klientów w Panelu, zatem szybko dowiesz się, czego szukają i co zwraca ich uwagę. Dzięki temu Twoja firma będzie mogła wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom z bardziej dopasowaną ofertą.

SKUTECZNIE INFORMUJ O POSTĘPACH W REALIZACJI UMOWY

Panel Klienta Intratic daje Ci opcje zdefiniowania najważniejszych kroków w procesie obsługi posprzedażowej. Dzięki temu Twoi klienci zawsze będą wiedzieć, jaki jest status ich zamówienia i co dalej ich czeka.

WZMACNIAJ MARKĘ SWOJEJ ORGANIZACJI

Satysfakcja klientów, to być albo nie być dla reputacji Twojej firmy. W dobie mediów społecznościowych każde rozczarowanie może negatywnie wpłynąć na Twoje dalsze wyniki. Nie ryzykuj - już teraz zadbaj o ich komfort w obsłudze posprzedażowej.

UŁATWIAJ ZGŁASZANIE REKLAMACJI I ZWROTÓW

Badania pokazują, że nawet 75% kupujących nie zgłasza reklamacji, bo nie wiedzą, gdzie szukać pomocy. Ułatwij im to i sprawnie przeprowadź przez cały proces, a z pewnością Ci się odwdzięczą. Poza tym zyskasz cenne informacje, jak poprawić swoją ofertę w przyszłości.

UPRASZCZAJ DOSTĘP DO NAJWAŻNIEJSZYCH DOKUMENTÓW I INFORMACJI. 24/7

Zbierz wszystkie istotne dokumenty, umowy, regulaminy i dane kontaktowe w jednym miejscu, tak by Twoi klienci mieli do nich wygodny dostęp bez względu na porę dnia.

GENERUJ NOWE SZANSE SPRZEDAŻY NA KAŻDYM KROKU

Wykorzystaj wiedzę o potrzebach swoich nabywców oraz zaawansowane możliwości prezentacji powiązanych produktów i usług, aby jeszcze bardziej maksymalizować zyski. Zdjęcia, filmy, a może wirtualny spacer? Możliwości jest naprawdę wiele.

ZWIĘKSZAJ SZANSE I BUDUJ PRZYWIĄZANIE KLIENTÓW

Panel Klienta Intratic trwale podniesie poziom zadowolenia Twoich kupujących. Sprzedaż lojalnym klientom przynosi nawet 8x większe zyski niż tym nowym, a zadowoleni kupujący będą polecać Cię dalej. Wykorzystaj tę szansę!

Poznaj inne korzyści Panelu Intratic

Co wyróżnia Panel Klienta Intratic?

Integracja z Twoimi systemami IT

Panel Klienta Intratic jest integrowany z Twoją stroną WWW, CRM-em i innymi systemami. Wykorzystując dane z tych narzędzi nasze rozwiązanie prezentuje informacje Twoim klientom w Panelu.

Krótki czas wdrożenia

Panel Klienta Intratic nie wymaga zmian w Twoich systemach IT, aby od razu sprawnie działać. Jego implementacja będzie zatem szybka, sprawna i bardziej opłacalna.

Wydajność i szybkość

Zoptymalizowana forma zapisu i wyświetlania danych sprawia, że nawet przy procesowaniu dużej ilości informacji, nasz system działa szybko i wydajnie.

Uniwersalność

Panel Klienta Intratic można skutecznie zaadaptować do indywidualnych potrzeb organizacji z niemal wszystkich branż, w których sprawna obsługa posprzedażowa jest koniecznością.

Wygoda dla użytkownika

Panel został zaprojektowany z myślą o komforcie Twoich użytkowników. Dzięki zastosowaniu techniki RWD, Twoi klienci mogą korzystać z narzędzia na każdym typie urządzenia.

Poznaj możliwości Panelu Klienta Intratic

Poznaj przykładowe funkcje Panelu Klienta Intratic

Umowy
Zbierz najważniejsze postanowienia i warunki umowy w jednym miejscu, tak aby Twoi klienci zawsze mieli dostęp do informacji na temat zakupionych przez siebie produktów i usług.
Wydarzenia

Dzięki tej funkcji możesz w przejrzysty sposób przedstawić nie tylko najistotniejsze terminy związane z realizacją umowy, ale też inne ważne wydarzenia, które pomogą Ci w budowaniu pozytywnej relacji z Twoimi klientami. Oferta specjalna, dni otwarte, konkurs z nagrodami? Możliwości jest naprawdę wiele!

Rozliczenia
Łatwo i wygodnie informuj swoich klientów o wszystkich zobowiązaniach, należnościach i bieżącym saldzie. Ustaw automatyczne powiadomienia e-mailowe, aby już żaden termin płatności nie umknął ich uwadze!
Reklamacje
Daj swoim klientom możliwość prostego i wygodnego zgłaszania reklamacji do produktów i usług, które są przedmiotem Waszej umowy. Zadbasz w ten sposób o ich satysfakcję i dowiesz się, co możesz poprawić.
Dokumentacja
Zbierz i udostępnij wszystkie niezbędne dokumenty i pliki w jednym miejscu, aby Twoi klienci zawsze mieli do nich wygodny dostęp.

Umów się na bezpłatną konsultację

Opowiedz nam o swoich wyzwaniach, a my doradzimy, jak usprawnić Twoją obsługę posprzedażową, wykorzystując Panel Klienta Intratic
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Intratic to doświadczenie warte zaufania

Jesteśmy częścią Grupy Unity, która od ponad 20 lat wspiera systemy informatyczne największych polskich i zagranicznych marek.