Outsourcing Programistów i Specjalistów IT

Kiedy masz ograniczone możliwości realizacji projektów własnymi siłami, wesprzemy Cię w osiągnięciu wyznaczonego celu zapewniając usługi naszych specjalistów poporzez outsourcing. Nasi pracownicy specjalizują się w technologiach .NET, SharePoint, Kentico i innych. Dostarczamy usługi pojedynczych specjalistów - body leasing, np. certyfikowanych Programistów, Konsultantów biznesowych, Analityków, Project Managerów, Scrum Masterów, Testerów oraz całych zespołów skupiających różne kompetencje dopasowane do Twoich potrzeb (team leasing). 

Poprzez outsourcing specjalistów IT, np. wynajmując naszych fachowców zaoszczędzisz czas i koszty związane z ich rekrutacją, zapewnieniem sprzętu i narzędzi pracy, codziennym zarządzaniem, sprawami kadrowymi, benefitami i wieloma innymi kwestiami. Zyskasz wieloletnie doświadczenie techniczne polskich programistów, uzyskane w pracy z globalnymi markami, z wielu branż, w różnej wielkości projektach i zespołach. 

Team leasing: możesz wynająć od nas pojedynczego specjalistę, ale też cały zespół, jego codzienne zarządzanie pozostawiając nam lub przejmując na siebie. To my dostosujemy się do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie. Niezależnie od przyjętej formy kierowania pracami, już od pierwszych dni zaangażowania naszego zespołu w projekt, zauważysz efekty płynące z wieloletniej wspólnej pracy ich członków. Ich doskonałe wzajemne zrozumienie szybko przełoży się na rzeczywiste rezultaty dla Ciebie i Twojego biznesu.

Oferując body leasing IT dbamy o utrzymanie zespołów projektowych na bardzo konkurencyjnym rynku pracodawców IT, jednocześnie zapewniając stały rozwój kompetencji pracowników. Naszym specjalistom zapewniamy dostęp do aktualnej wiedzy i najnowszych narzędzi. To oni zarekomendują Ci najlepsze praktyki pracy i zapewnią na tym polu niezbędny know-how. Jednocześnie, w razie konieczności, niezależnie od tego, jakich narzędzi Ty używasz i w jakiej metodyce pracujesz, doświadczenia zdobyte przez naszych fachowców z różnych środowisk pozwolą im na szybkie wdrożenie się w Twój sposób pracy.

Miejsce

Niezależnie od tego czy prowadzisz własną firmę czy jesteś częścią globalnej marki, w Polsce, Europie czy poza nią, wesprzemy Cię usługami naszych specjalistów - pracujemy zdalnie, ale też w Twojej siedzibie tak, aby w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób dostarczać wypracowane efekty prac.

Czas

Wiemy, że sprawne uruchomienie projektu i jego wsparcie w odpowiednim momencie jest dla Ciebie kluczowe, dlatego zapewnimy Ci usługi naszych specjalistów szybko i sprawnie, tak aby jak najefektywniej i na czas wspomóc Cię w Twoich potrzebach.

Dostępność

Niestandardowe dni i godziny pracy nie są nam obce - nasi specjaliści gotowi wspomóc Cię w czasie pracy niezbędnym dla Ciebie i Twojego biznesu, abyś maksymalizował efekty ze współpracy fachowców wynajmowanych od nas ze swoimi pracownikami. 

 

Co zyskasz wynajmując od nas zespół?

ZESPÓŁ

Pracująca ze sobą od wielu lat grupa osób pracuje znacznie efektywniej, aniżeli suma pojedynczych specjalistów. Wspólnie zrealizowane z sukcesem projekty, bardzo dobra wewnętrzna komunikacja, znajomość, swoich silnych i słabych stron, zaufanie są czynnikami znacząco wpływającymi na skuteczną realizację stawianych celów.

KOMPETENCJE

Otrzymasz zbiór starannie dobranych, najbardziej odpowiednich osób uzupełniających się kompetencjami. Współpracując tylko z jednym dostawcą, który weźmie odpowiedzialność za cały zakres projektu, zmniejszysz swoje ryzyko, czas oraz koszty współpracy.

METODYKI

Łącząc metodyki zwinne, najnowsze narzędzia oraz wieloletnie doświadczenie stworzyliśmy efektywny i skuteczny proces realizacji z zachowaniem najwyższej możliwej jakości i pełnej transparentności.

ZAANGAŻOWANIE

Możesz liczyć na to, że współpracować z Tobą będą osoby dla których praca to pasja. Dbamy o ich nieustanny rozwój, a także o to, aby wspierać ich prywatne zainteresowania.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

NASZ ZESPÓŁ

Co niezwykle istotne nasi specjaliści to pasjonaci, certyfikowani nie tylko w kompetencjach twardych, ale i miękkich, co docenisz od pierwszych chwil kontaktu z nimi i w dalszej codziennej współpracy. Dodatkowo każdy z nich swobodnie posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie.

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Bartosz Kolasa

New Business Developer

+48 693 614 705

bartosz.kolasa@intratic.eu