SharePoint

Microsoft SharePoint stanowi platformę aplikacji webowych, która wesprze Cię w zarządzaniu udostępnianymi informacjami oraz obsłudze procesów realizowanych w Twojej firmie. Wykorzystując platformę SharePoint wdrożymy u Ciebie aplikację opartą o standardowe mechanizmy SharePoint lub stworzymy aplikację dedykowaną, realizującą specyficzne, zdefiniowane przez Ciebie funkcjonalności, niedostępne w standardowej wersji tej platformy. 

Microsoft SharePoint

Co możemy dla Ciebie zrobić? Zaprojektujemy dostosowane pod Twoje potrzeby środowisko SharePoint oraz zaproponujemy optymalne funkcjonalności. Doświadczeni programiści wytworzą dla Ciebie dedykowaną aplikację - obszar application development. Administratorzy zadbają o ciągłość działania i aktualizacje. Przeprowadzimy migrację aplikacji do nowszych wersji SharePoint. Wdrożymy obieg dokumentów, bazując na standardowych funkcjach platformy: SharePoint workflow lub korzystając z dodatkowych narzędzi, np. Nintex

Wdrożenie SharePoint
Wrocław, Kraków, Warszawa

Dlaczego SharePoint?

bezpieczeństwo dokumentów

Wykorzystując możliwości SharePoint zabezpieczymy obieg informacji pomiędzy użytkownikami Twoich systemów oraz udostępnimy Ci narzędzie do kontroli i archiwizacji wymienianych dokumentów. 

zapewnienie
płynnego workflow

Dzięki wykorzystaniu Nintex Workflow szybciej i sprawniej odwzorujemy procesy firmowe w tworzonej aplikacji, gwarantując, że ich obsługa przełoży się na oszczędność Twoich pieniędzy. 

integracja z innymi
aplikacjami

Wykorzystując SharePoint sprawnie zintegrujemy aplikacje wykorzystywane w Twojej firmie, poczynając od Active Directory i Microsoft Office, po pozostałe systemy klasy CRP, ERP, CMS, FK i inne. 

Dlaczego my?

10

lat doświadczenia

100

projektów SharePoint

7

lat partnerstwa Nintex

30

wdrożeń Nintex

Szybkie wdrożenie Sharepoint wymaga zespołu doświadczonych specjalistów. Od lat utrzymujemy Złoty poziom partnerstwa z Microsoft w zakresie kompetencji „Collaboration and Content”. Na poziomie Silver posiadamy natomiast szereg innych kompetencji w tym „Cloud Platform”, będącą efektem coraz częstszego wdrażania wytwarzanych przez nas aplikacji w środowisku Office 365 / SharePoint Online / Azure. 

Microsoft Gold Partner

Nasi specjaliści cyklicznie odnawiają certyfikacje Microsoft w zakresie kompetencji: 

 • Microsoft SharePoint, Application Development 
 • Designing and Developing Microsoft SharePoint Applications 
 • Microsoft Windows SharePoint Services, Application Development 
 • Core Solutions of Microsoft SharePoint Server 
 • Advanced Solutions of Microsoft SharePoint Server 
 • Enabling Office 365 Services 
 • Managing Office 365 Identities and Requirements 
 • Implementing Microsoft Azure Infrastructure Solutions 
 • Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3 

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

NASZ ZESPÓŁ

Dysponujemy doświadczonymi zespołami zbudowanymi z osób o najwyższych kompetencjach, współpracujących ze sobą przy projektach polskich i zagranicznych o różnym stopniu skomplikowania. Udostępniamy je w modelu team leasing. Skuteczność tego modelu współpracy poparta jest licznymi referencjami od naszych Klientów. Nasz zespół to ponad 20 certyfikowanych specjalistów: 

 • 4 projektantów SharePoint
 • 3 administratorów SharePoint
 • 4 konsultantów SharePoint
 • 3 frontend developerów SharePoint
 • 5 programistów SharePoint

 

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Bartosz Kolasa

New Business Developer

+48 693 614 705

bartosz.kolasa@intratic.eu