Kentico EMS

Stworzenie serwisu internetowego lub spójnej, skutecznej i intuicyjnej platformy sprzedażowej to podstawa sukcesu w dzisiejszym świecie e-commerce, niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż produktów czy usług.  Jako srebrny partner Kentico EMS tworzymy wyjątkowe strony internetowe i e-commerce, pozwalające zarządzać doświadczeniami klienta w kanałach cyfrowych oraz prowadzić efektywne działania lead-generation. 

Kentico

Wdrożenie platformy do online marketingu

O czym warto pamiętać, planując wdrożenie platformy do online marketingu?

Łatwa administracja serwisem

Weź pod uwagę rozwiązanie dające możliwość samodzielnej edycji treści i administracji bez potrzeby zaangażowania działu IT lub pomocy zewnętrznej firmy. Można to osiągnąć poprzez wykorzystanie Kentico EMS - rozwiązania .NET CMS.

Spójność rozwiązania i danych

Wykorzystaj spójną platformę, rozwiązanie klasy CXM - Customer Experience Management, która oferuje cały wachlarz funkcjonalności zarówno w zakresie sprzedaży, jak i marketinguunikniesz czasochłonnej współpracy z wieloma dostawcami i niespójności w działaniu serwisu. 

Zintegrowany e-marketing

Wybierz platformę, która posiada mechanizmy wspomagające marketing internetowy oraz rozwiązania ułatwiające budowanie społeczności. 

Odpowiedzią na te wyzwania jest Kentico EMS - w pełni zintegrowane rozwiązanie CMS (Content Management System), e-commerce i marketing automation oparte o technologię ASP.NET.  W oparciu o platformę Kentico tworzymy panele klienta, systemy zarówno b2b ecommerce, jak i b2c ecommerce. 

Co zyska Twój biznes dzięki wdrożeniu Kentico EMS?

Web Content Management

Nowoczesny, łatwy w obsłudze moduł zarządzania strukturą serwisu, jego treścią i materiałami cyfrowymi.

Online Marketing

Zaawansowane funkcje marketing automation i lead generation – wspomagające sprzedaż i zbieranie leadów.

E-commerce
Engine

Typowe funkcje sklepu internetowego dostępne out-of-the-box (katalog produktów, cross selling, up-selling, check-out, reguły cennikowe, etc.).

Social
Media

Integracja mediów społecznościowych, tworzenie bazy wiedzy.

Kentico EMS – dlaczego warto?

  • Uniwersalność - łatwo zoptymalizujesz i dostosujesz witrynę do swoich potrzeb
  • Intuicyjność oraz wygoda - zmienisz treść i grafikę na stronie samodzielnie - bez ingerencji działu IT
  • Maksymalna funkcjonalność - będziesz miał dostęp do wszystkich modułów niezbędnych w skutecznej, spersonalizowanej promocji w Internecie
  • Skalowalność - gotowe rozwiązanie będziesz mógł rozszerzyć o bardziej zaawansowane, dedykowane moduły, pisane przez programistów
Kentico Gold Partner

Dlaczego my?

 

Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają bogate doświadczenia z wdrożeń platformy Kentico.  

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu rozwiązań opartych o technologię .NET.  

 

Jako złoty partner Kentico EMS tworzymy wyjątkowe strony internetowe i e-commerce, pozwalające zarządzać doświadczeniami klienta w kanałach cyfrowych oraz prowadzić efektywne działania lead-generation. 

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Bartosz Kolasa

New Business Developer

+48 693 614 705

bartosz.kolasa@intratic.eu