POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów, analityków, programistów, administratorów i managerów, który zrozumie Twoje potrzeby, będzie mówił tym samym językiem, wspólnie z Tobą wyznaczy cele i znajdzie najlepszy sposób ich realizacji.

 

Grzegorz Rudno-Rudziński

Prezes Zarządu

Jest założycielem jednej z pierwszych agencji interaktywnych – Internet Designers. Po fuzji marek Empathy, Contium i Internet Designers w Grupie Unity odpowiadał za łączenie trzech organizacji w jeden organizm. Ekspert i innowator w dziedzinie cyfrowego środowiska pracy. Swoją wiedzą dzieli się na co dzień z Klientami oraz uczestnikami seminariów i konferencji, na które jest zapraszany w roli mentora.

Daniel Majchrzak

Dyrektor Działu Realizacji

W branży IT od ponad 12 lat. Absolwent studiów Executive MBA na Oxford Brookes University. Certyfikowany PMP oraz Agile PM. W Intratic odpowiedzialny za proces realizacji poczynając od doboru metodyki realizacji projektu po opiekę powdrożeniową. Zadowolenie klienta ze świadczonych usług jest jego głównym celem. W życiu osobistym pasjonat sportów, psów i podróżowania.

Sebastian Błaszkiewicz

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

W Intratic odpowiedzialny za sprzedaż i marketing. Propagator metodyk Customer Centric Selling oraz Lean Customer Development. Do głównych obowiązków należy dbanie o zachowanie najwyższych standardów współpracy z Klientami, budowa relacji oraz opieka nad nimi. Wykładał na Wyższej Szkoły Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie, współautor książki E-commerce Manager.

Mateusz Skowron

Kierownik Sekcji Wdrożeń

Związany z realizacją projektów IT od ponad 13 lat. Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej. Certyfikowany Project Manager (IPMA D, Prince 2 Practitioner, ITIL Foundation). W Intratic jest odpowiedzialny za zapewnienie zespołów technicznych do realizacji projektów oraz serwisów IT. Przekonany, że największą wartością Intratic są kompetentni i doświadczeni specjaliści.

Bartosz Kolasa

New Business Developer

Zróżnicowane wykształcenie wykorzystuje do kompleksowego zrozumienia potrzeb klientów. W branży IT od zawsze związany z obszarem tworzenia nowych produktów i linii biznesowych. W Intratic odpowiedzialny za rozwój biznesu i relacje z klientami. Prywatnie miłośnik bliskiej i dalekiej turystyki kulinarnej. Na co może sobie pozwolić dzięki trenowaniu squasha.

Tomasz Czapiga

Project Manager

Z branżą IT związany od 1997 roku. Swoją karierę rozpoczynał jako programista i wdrożeniowiec. Certyfikowany specjalista z zakresu SharePoint 2010 oraz pasjonat projektowania rozwiązań dedykowanych i aplikacji mobilnych w technologii Windows Phone. Prywatnie ojciec trójki dzieci i wielki miłośnik ciszy i spokoju.

Krzysztof Rojek

Project Manager

Z branżą IT związany od 10 lat. Certyfikowany Project Manager (PMP – PMI oraz Prince2 – APMG oraz Prince2 – APMG). W Intratic odpowiada za zarządzanie i koordynację projektów. Realizując projekty skupia się nie tylko na osiąganiu postawionych celów, ale również na budowaniu dobrych relacji, co pozwala na jeszcze skuteczniejszą identyfikację indywidualnych potrzeb klienta.

Krzysztof Kamiński

Senior Project Manager

W branży IT od ponad 15 lat. Absolwent Politechniki Wrocławskiej, aktualnie słuchacz ostatniego roku studiów MBA. W Intratic odpowiedzialny za zarządzanie projektami. W pracy kieruje się mottem: „Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę”. Prywatnie pasjonat historii, aktywnego spędzania czasu oraz fan piłki nożnej.