POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów, analityków, programistów, administratorów i managerów, który zrozumie Twoje potrzeby, będzie mówił tym samym językiem, wspólnie z Tobą wyznaczy cele i znajdzie najlepszy sposób ich realizacji.

 

Grzegorz Rudno-Rudziński

CEO

Współzałożyciel Internet Designers – jednej z pierwszych agencji interaktywnych w Polsce, CEO Intratic, członek zarządu Grupy Unity. Ekspert i innowator w dziedzinie cyfrowego środowiska pracy, regularnie dzieli się wiedzą w trakcie seminariów i konferencji. W życiu prywatnym – fan aktywnej turystyki z rodziną.

Daniel Majchrzak

Dyrektor Działu Realizacji

W branży IT od ponad 12 lat, w Intratic odpowiada za cały proces realizacji – od doboru metodyki, po opiekę po-wdrożeniową. Absolwent kierunku Executive MBA na Oxford Brookes University w Anglii, certyfikowany Project Manager (PMP i Agile PM). W życiu prywatnym – ojciec, miłośnik psów i podróżowania.

Sebastian Błaszkiewicz

Dyrektor Sprzedaży

Propagator metodyk Customer Centric Selling i Lean Customer Development, w Intratic odpowiada za sprzedaż i budowanie relacji z klientami. Współautor książki E-commerce Manager, w przeszłości wykładał na Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tischnera w Krakowie. Prywatnie – miłośnik literatury i spacerów z psami.

Bartosz Kolasa

New Business Developer

W branży IT od 2012, w Intratic odpowiada za rozwój biznesu i prowadzenie relacji z klientami. Wszechstronne wykształcenie pozwala mu na kompleksowe rozpoznanie potrzeb organizacji i dobranie właściwego rozwiązania technologicznego. Prywatnie – miłośnik turystyki kulinarnej oraz squasha.

Mateusz Skowron

Kierownik Sekcji Wdrożeń

Z branżą IT związany od ponad 13 lat, w Intratic odpowiada za sprawną realizację techniczną projektów. Absolwent Informatyki na Politechnice Wrocławskiej, certyfikowany Project Manager (IPMA D, Prince 2 Practitioner, ITIL Foundation), w pracy kładzie nacisk na kompetencje zespołu. Prywatnie – ojciec i mąż.

Krzysztof Kamiński

Senior Project Manager

W branży IT od 2001, w Intratic odpowiada za zarządzanie projektami. Absolwent Politechniki Wrocławskiej i studiów MBA na Wyższej Szkole Bankowej, w pracy Krzysztof zawsze stawia nacisk na jakość realizacji. Prywatnie – pasjonat historii, piłki nożnej oraz sportu.

Krzysztof Rojek

Project Manager

Z sektorem IT związany od ponad dekady, w Intratic odpowiada za zarządzanie projektami. Certyfikowany Project Manager (PMP – PMI oraz Prince2 – APMG), w pracy koncentruje się nie tylko na osiąganiu założonych celów, ale też na budowaniu dobrych relacji. Prywatnie – ojciec, miłośnik dobrej kuchni i seriali.