O NAS

Intratic to zespół specjalistów, który pomoże usprawnić procesy biznesowe w Twojej firmie. Wesprzemy Cię w pełnym zakresie – od fazy pomysłu i tworzenia koncepcji, aż po utrzymanie wdrożonego rozwiązania.  

 

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów opartych o technologie SharePoint, .NET oraz Kentico.

Intratic

20

lat doświadczenia

100

projektów SharePoint

50

aplikacji dedykowanych

30

wdrożeń Nintex

Intratic jest częścią Grupy Unity. Współpraca w ramach Grupy zapewnia nam nieograniczony dostęp do dodatkowych specjalistów, niezbędnych przy rozwiązywaniu najtrudniejszych wyzwań. Pozwala nam to realizować projekty, w których konieczne jest wykorzystanie innych technologii (np. Java czy MuleSoft). Dzięki temu mamy możliwość realizacji największych wdrożeń i brania za nie odpowiedzialności od A do Z.

Grupa Unity

NASZ ZESPÓŁ

Nasi analitycy i konsultanci posiadają kompetencje i doświadczenie pozwalające spojrzeć na Twoją organizację zarówno z perspektywy strategicznej, jak i operacyjnej. Posiadamy zgrane i doświadczone zespoły, które możemy udostępnić do realizacji Twojego projektu. Współpracowaliśmy w takim modelu z wieloma Klientami w Polsce, a także zagranicą. O naszych kompetencjach świadczą referencje, które chętnie udostępniamy.

Nasi klienci

Od wielu lat pracujemy z dużymi, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi firmami, korporacjami, koncernami, realizując projekty w całej Europie. Nasze doświadczenia poparte są referencjami, a Klienci najbardziej doceniają u nas zorientowanie na ich problemy, poszukiwanie rozwiązań oraz brak korporacyjnych ograniczeń.

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Sebastian Błaszkiewicz

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

+48 513 015 780

sebastian.blaszkiewicz@intratic.eu