O NAS

Intratic to zespół specjalistów, którzy pomogą usprawnić procesy biznesowe w Twojej firmie. Wesprzemy Cię w pełnym zakresie – od fazy pomysłu i tworzenia koncepcji, aż po utrzymanie wdrożonego rozwiązania.  

 

Posiadamy szerokie doświadczenie w realizacji projektów opartych o technologie SharePoint, .NET oraz Kentico.

Intratic

21

lat doświadczenia

100

projektów SharePoint

50

aplikacji dedykowanych

30

wdrożeń Nintex

Intratic jest częścią Grupy Unity. Współpraca w ramach Grupy zapewnia nam nieograniczony dostęp do dodatkowych specjalistów, niezbędnych przy rozwiązywaniu najtrudniejszych wyzwań. Pozwala nam to realizować projekty, w których konieczne jest wykorzystanie innych technologii (np. Java czy MuleSoft). Dzięki temu mamy możliwość realizacji największych wdrożeń i brania za nie odpowiedzialności od A do Z.

Grupa Unity

NASZ ZESPÓŁ

Nasi analitycy i konsultanci posiadają kompetencje i doświadczenie pozwalające spojrzeć na Twoją organizację zarówno z perspektywy strategicznej, jak i operacyjnej. Posiadamy zgrane i doświadczone zespoły, które możemy udostępnić do realizacji Twojego projektu. Współpracowaliśmy w takim modelu z wieloma Klientami w Polsce, a także zagranicą. O naszych kompetencjach świadczą referencje, które chętnie udostępniamy.

Nasi klienci

Od lat współpracujemy z największymi markami, z sukcesem realizując projekty na terenie Polski i innych krajów Unii Europejskiej.

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Porozmawiajmy - opowiedz nam o potrzebach swojego biznesu, a nasz zespoł zaproponuje właściwe rozwiązanie technologiczne.

Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Sebastian Błaszkiewicz

Dyrektor Sprzedaży

+48 513 015 780

sebastian.blaszkiewicz@intratic.eu