Opinie klientów

Od lat wdrażamy kompleksowe rozwiązania SharePoint, Nintex i Kentico. Najlepszą oceną naszej pracy są opinie klientów. Nie wszystkimi możemy się publicznie chwalić, co dotyczy w szczególności branży finansowej. W takich przypadkach zwykle możemy przekazać kontakt bezpośredni.

Nasze wydawnictwo potrzebowało systemu wspomagającego zarządzanie cyklami wydawniczymi oraz ułatwiającego ich publikację. Rozwiązanie opracowane przez zespół Intratic znacznie usprawniło pracę WSiP. Polecamy zatem tę firmę jako wiarygodnego wykonawcę usług IT.
Maksymilian Szeliga
Dyrektor Pionu Informatyki, WSiP
Zależało nam na usprawnieniu pracy nad procesem zatwierdzania umowy uraz ułatwieniu uprawnionym osobom w dostępie do postanowień umów. W tym celu potrzebowaliśmy systemu klasy Workflow i DMS, które wdrożyli dla nas specjaliści Intratic. Rozwiązanie nie tylko spełnia stawiane przed nim cele, ale jednocześnie zostało wykonane w sposób terminowy i profesjonalny.
Mariusz Jach
IT Manager, Baxter Polska
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wdrożenia usług Office 365 i Azure przez zespół Intratic. Cenimy sobie ich kompetencje i z satysfakcją polecamy ich jako profesjonalistów od rozwiązań chmurowych Microsoftu.
Jerzy Nadolny
Prezes Zarządu, Mine Master
Zespół Intratic wykonał dla nas system zarządzania kalendarzem wydarzeń w oparciu o platformę MS Sharepoint Server 2013. Nowe rozwiązanie uwzględnia nie tylko potrzeby technologiczne, ale dzięki przyjaznemu interfejsowi i dbałości o szczegóły od razu zostało pozytywnie przyjęte przez pracowników Muzeum. Mocno polecamy doświadczenie i umiejętności specjalistów Intratic.
Dorota Keller-Zalewska
Zastępca Dyrektora, POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich
Nasza współpraca z Intratic rozpoczęła się od zlecenia analizy systemu wspierającego utrzymanie taboru kolejowego dla jednej z naszych spółek. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie i wdrożenie systemu ECM wspierającego pracowników w codziennych czynnościach utrzymaniowych. Kompleksowe rozwiązanie zostało z sukcesem zaimplementowane dzięki ścisłej współpracy Intratic z naszym zespołem. Jesteśmy zadowoleni zarówno z tego procesu, jak i efektu końcowego, zatem wysoce polecamy usługi Intratic.
Tomasz Retych
IT Manager, Greenbrier
Nasza współpraca z firmą Intratic rozpoczęła się w 2014 roku, głównie koncentrując się na wykonaniu aplikacji oraz stron internetowych w technologii Kentico. W następnym roku zrealizowaliśmy również mobilną aplikację usprawniającą obsługę klienta PPG. Specjaliści Intratic wspierali nas od etapu koncepcyjnego aż do momentu wprowadzenia produktu na rynek, zawsze prezentując profesjonalne podejście.
Rie Haagen
Digital Marketing Leader, PPG Architectural Coatings EMEA
Choć jesteśmy złotym partnerem Kentico z wieloma certyfikowanymi programistami w zespole, wiosną 2017 roku potrzebowaliśmy wzmocnienia dla naszego projektu. Intratic bardzo szybko odpowiedziało na naszą prośbę, oferując nam usługi swojego eksperta Kentico, który od pierwszego dnia zaczął wnosić wartość dla naszego biznesu. Również ogólne doświadczenie obsługi klienta w Intratic było bardzo sprawne i satysfakcjonujące.
David Dzesatnik
Dyrektor Zarządzający, ACTUM
Potrzebowaliśmy wsparcia w zakresie doboru narzędzi usprawniających pracę oraz konfiguracji funkcji SharePoint Online. Zmiany wprowadzone przez specjalistów Intratic w ramach konsultacji pomogły nam nie tylko poprawić wygląd naszych witryn czy osadzić nowe elementy, ale też lepiej zrozumieć mechanizmy działania kluczowych dla nas funkcji. Jesteśmy zadowoleni z efektów naszej współpracy i polecamy zespół Intratic jako profesjonalistów rozwiązań Microsoft.
Robert Wikieł
Dyrektor ds. IT, Smithfield Polska