OPINIE KLIENTÓW

Najlepszą oceną naszej pracy są referencje od Klientów. Nie wszystkimi możemy się publicznie chwalić z powodu restrykcyjnych umów o zachowaniu poufności. Dotyczy to w szczególności branży finansowej. W takich przypadkach zazwyczaj możemy przekazać kontakt bezpośredni do Klienta w celu uzyskania referencji telefonicznych bądź spotkania referencyjnego.

Aby usprawnić bieżącą pracę nad cyklami wydawniczymi oraz ułatwić ich publikację, wydawnictwo zdecydowało się na podjęcie współpracy ze specjalistami Intratic w celu wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie planem wydawniczym. Wdrożony system znacznie usprawnił pracę WSiP. Potwierdzam, że w granicach określonych harmonogramem projekt został wykonany w sposób na tyle profesjonalny, że pozwala nam polecić Intratic jako wiarygodnego wykonawcę.
Maksymilian Szeliga
Dyrektor Pionu Informatyki, WSiP
Aby usprawnić bieżącą pracę nad procesem zatwierdzania umowy uraz ułatwić uprawnionym osobom dostęp do postanowień umów zdecydowaliśmy się na przeprowadzenie wdrożenia systemu klasy Workflow i DMS, które to wdrożenie powierzyliśmy specjalistom z firmy Intratic [...]. Wdrożony system spełnia cele, które postawiliśmy przed nim, decydując się na wdrożenie. Potwierdzamy, że projekt został wykonany w sposób profesjonalny, co pozwala mi polecić Intratic jako doświadczonego i wiarygodnego dostawcę.
Mariusz Jach
IT Manager, Baxter Polska
Bardzo cenimy sobie kompetencje i doświadczenie specjalistów firmy Intratic i z satysfakcją mogę polecić ten zespół jako profesjonalistów od rozwiązań chmurowych Office365 i Azure.
Jerzy Nadolny
Prezes Zarządu, Mine Master
Do realizacji projektu w oparciu o platformę MS SharePoint Server 2013 wybraliśmy zespół Intratic. Ważnym elementem całego przedsięwzięcia było także zaprojektowanie przyjaznego użytkownikom interfejsu , a także opracowanie grafiki zgodnie z wytycznymi identyfikacji wizualnej naszego Muzeum. Współpraca z Intratic zaowocowała systemem (MS SharePoint Server 2013), który został pozytywnie odebrany przez naszych pracowników. Polecam tego wykonawcę jako profesjonalną i doświadczoną firmę.
Dorota Keller-Zalewska
Zastępca Dyrektora, Muzeum Historii Żydów Polskich
Our collaboration with Intratic began in 2014, in the area of Kentico CMS based websites and application development. We are pleased to work with professionals form the Intratic company, who support us both during advisory and conceptual phase and as far as technology issues are concerned, always showing a professional approach. We recommend Intratic as a reliable and experienced business partner.
Rie Haagen
Digital Marketing Leader, PPG Architectural Coatings EMEA
Współpracę z Intratic (Grupa Unity) rozpoczęliśmy w listopadzie 2013 r. zlecając wykonanie analizy przedwdrożeniowej systemu wspierającego utrzymanie taboru kolejowego dla jednej z naszych spółek: Zakładu Transportu Kolejowego "SIARKOPOL" Sp. z o.o. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie i wdrożenie przez specjalistów Intratic systemu ECM wspierającego pracowników ZTK "SIARKOPOL" w codziennych czynnościach utrzymaniowych własnego oraz taboru kolejowego klientów. [...] Wdrożenie systemu nie było łatwe i zostało przeprowadzone przy ogromnym zaangażowaniu zespołu Intratic jak i naszego zespołu: pracowników ZTK Siarkopol oraz Wagony Świdnica. [...] Polecam Intratic jako sprawdzonego partnera rozwiązań wspierających procesy biznesowe.
Tomasz Retych
IT Manager, Greenbrier