Konferencja Przyjazny Sharepoint

Dowiedz się więcej o organizowanych przez nas dotychczas konferencjach.

Idea

To już druga edycja konferencji Przyjazny SharePoint, powstałej na gruncie zmian, jakie przynoszą zawrotne tempo rozwoju technologii i nowe pokolenia ludzi, wchodzących na rynek pracy. Wydarzenie to duża dawka wiedzy dla wszystkich, którzy planują rozwój posiadanych systemów lub inwestycje w nowe rozwiązania wspierające komunikację w firmach.

Dlaczego warto?

Jak wygląda teraźniejszość i przyszłość narzędzi komunikacyjnych w firmach? Jak lepiej wykorzystać SharePoint i inne narzędzia Office 365 w chmurze? Co przyniesie SharePoint 2016? Co wziąć pod uwagę tworząc nowy Intranet? Jak wdrażać komunikację mobilną w firmach? Żadnego z tych pytań nie pozostawimy bez odpowiedzi…

Dla kogo?

Konferencja skierowana jest do dyrektorów IT, osób zarządzających działami HR i komunikacji wewnętrznej oraz managerów decydujących o wdrażaniu i rozwijaniu narzędzi do komunikacji, obiegu dokumentów i wiedzy w dużych i średnich przedsiębiorstwach.

Cykl bezpłatnych Konferencji Przyjazny SharePoint”, to spotkania organizowane z myślą o Dyrektorach IT i osobach odpowiedzialnych za wdrożenia IT w dużych i średnich przedsiębiorstwach. 

Udział w konferencji pozwoli przyjrzeć się dostępnym na rynku narzędziom oraz poznać kierunki ich wykorzystania przez polskie firmy. Podczas wydarzenia, na przykładzie Yammera, OneDrive i SharePoint’a, Adam Dolega – Partner Technology Strategist w Microsoft, oraz eksperci Intratic, opowiedzą jak skutecznie wdrożyć narzędzia enterprise social network. Maciej Pondel z Intratic pokaże jakie zalety ma korzystanie z zasobów niezależnie od infrastruktury, dzięki możliwościom narzędzi Office 365 dostępnym ‘w chmurze’. Będzie można też poznać enterprise mobile na przykładzie wdrożeń korporacyjnych aplikacji dla różnych urządzeń mobilnych. A o tym jak ważne w tego typu wdrożeniach jest bezpieczeństwo opowiedzą Marek Pajączkowski, ODS Manager w Samsung oraz Bartosz Leoszewski, CEO FancyFon.

Konferencja to też oficjalna premiera raportu z Badania narzędzi IT do komunikacji wewnętrznej w Polsce. O jego wynikach opowiedzą pomysłodawcy projektu, eksperci Intratic – Grzegorz Rudno-Rudziński i Weronika Turyńska. Finałem wydarzenia będzie panel dyskusyjny o trendach i wyzwaniach w firmowej komunikacji, z udziałem zaproszonych ekspertów: Katarzyny Myśliwiec, Dyrektor Biura Komunikacji Wewnętrznej w Banku Pekao, Łukasza Kosuniaka – B2B Marketing Managera w Samsung, Aleksandra Sali – Prezesa Zarządu Kolibro oraz Jarosława Sokolnickiego – Business Development Managera w Microsoft.

Edycja 2015

ORGANIZATOR

PARTNER

PARTNER

PATRONI MEDIALNI