Nasze doświadczenie

Intratic to doświadczony zespół architektów, analityków, konsultantów biznesowych, project managerów, programistów oraz scrum masterów. A pasja to siła napędowa, z którą nasi doświadczeni specjaliści podchodzą do realizacji projektów. Nasze doświadczenie i kompetencje potwierdzają liczne certyfikaty oraz referencje

Klienci

Od wielu lat pracujemy z dużymi, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi firmami, korporacjami, koncernami realizując projekty w całej Europie. Nasze doświadczenia poparte są referencjami, a Klienci najbardziej doceniają u nas zorientowanie na ich problemy, poszukiwanie rozwiązań oraz brak korporacyjnych ograniczeń.

Opinie klientów

Najlepszą oceną naszej pracy są referencje od Klientów. Nie wszystkimi możemy się publicznie chwalić z powodu restrykcyjnych umów o zachowaniu poufności. Dotyczy to w szczególności branży finansowej. W takich przypadku zazwyczaj możemy przekazać kontakt bezpośredni do Klienta w celu uzyskania referencji telefonicznych bądź spotkania referencyjnego.

Case study

Zapraszamy do zapoznania się ze zrealizowanymi przez nas projektami. Zachęcamy do kontaktu - spotkajmy się, abyśmy mogli szczegółowo przedstawić najbardziej interesujące dla Ciebie studia przypadków. Omówimy cele jakie zostały określone, sposób ich realizacji, metodyki projektowe oraz efekty realizacji. Porozmawiamy także o kwestiach technicznych. Na koniec wspólnie uzgodnimy, jak możemy wesprzeć Cię w Twoim problemie i zaproponować jego rozwiązanie.