Intratic odnawia kompetencje i ponownie uzyskuje tytuł Gold Microsoft Partner

Intratic odnawia tytuł Gold Microsoft Partner
Z przyjemnością informujemy, że w październiku 2017 nasz zespół przedłużył dwie kompetencje, ponownie uzyskując tytuł Microsoft Partner: złoty w dziedzinie Collaboration & Content oraz srebrny w Application Development.
Osiągnięcie to jest nie tylko uznaniem umiejętności specjalistów Intratic, ale daje nam także dostęp do zasobów i wiedzy niezbędnych w sprawnej realizacji projektów dla naszych klientów w obszarze Digital Workplace.

Co oznacza złoty status Microsoft Partner w zakresie Collaboration and Content?  

Collaboration and Content to kompetencja związana z platformą SharePoint. Według danych firmy Microsoft, technologia ta jest obecnie używana przez setki tysięcy organizacji i prawie milion deweloperów, którzy tworzą globalny ekosystem rozwiązań o wartości przekraczającej 10 miliardów dolarów.  

Odnawiając tytuł złotego partnera w dziedzinie Collaboration and Content, nasz zespół oficjalnie zostaje wyróżniony, jako sprawdzony dostawca produktów w oparciu o SharePoint. Jest to także potwierdzenie, że programiści Intratic tworzą kompleksowe rozwiązania na bazie tej platformy, w pełni wykorzystując jej możliwości do komunikacji i współpracy w organizacjach naszych klientów.  

– Złoty poziom Microsoft Partner to tytuł, który nasz zespół z sukcesem zdobywa od 2007r., gdy na poważnie podjęliśmy decyzję o rozwijaniu oferty w kierunku Digital Workplace. – komentuje Daniel Majchrzak, Dyrektor Działu Realizacji Intratic.   

Korzyści z partnerstwa Microsoft dla klientów Intratic 

Poza byciem formalnym potwierdzeniem umiejętności naszego zespołu, przedłużenie kompetencji na poziomie Gold Microsoft Partner przy okazji daje nam szereg korzyści, które wykorzystujemy w realizacjach dla klientów Intratic.  

Są to, między innymi, szybszy dostęp do nowości produktowych Microsoft, licencje na wykorzystanie najaktualniejszych wersji oprogramowania oraz wsparcie techniczne inżynierów i ekspertów MS.  

Bez wątpienia, istotnym aspektem jest też dostęp do kursów i szkoleń w ramach tzw. Partner University. Dzięki temu programiści i administratorzy Intratic stale podnoszą poziom umiejętności niezbędnych w projektowaniu i obsłudze rozwiązań SharePoint dla naszych klientów. 

Co musieliśmy zrobić, aby przedłużyć tytuł złotego partnera Microsoft? 

Aby odnowić status Gold Microsoft Partner, członkowie zespołu Intratic musieli zdać specjalistyczne egzaminy w zakresie projektowania i rozwijania platformy SharePoint.  

Nasi programiści i administratorzy pomyślnie certyfikowali się w poniższych obszarach: 

Istotnym wymogiem było także przedstawienie szeregu referencji z poprzednich 12 miesięcy od klientów, którym dostarczamy rozwiązania w oparciu o tę technologię.

Uzyskanie statusu złotego partnera Microsoft jest dla nas dużym osiągnięciem i zwieńczeniem wysiłków całego zespołu. Cieszy nas to tym bardziej, że już wkrótce rozpoczniemy realizację kilku projektów intranetowych dla sektora finansowego. Nie zabraknie nam więc okazji, aby wykorzystać te kompetencje w praktyce. podsumowuje Daniel Majchrzak.

 

Zespół Intratic to doświadczeni analitycy, programiści i administratorzy, którzy pomogą Ci dobrać właściwe rozwiązanie technologiczne dla Twoich potrzeb biznesowych.