Outsourcing Programistów i Specjalistów IT

Kiedy masz ograniczone możliwości realizacji projektów własnymi siłami, wesprzemy Cię w osiągnięciu wyznaczonego celu zapewniając usługi naszych specjalistów. Nasi pracownicy specjalizują się w technologiach .NET, SharePoint, Kentico i innych. Dostarczamy usługi certyfikowanych Programistów, Konsultantów biznesowych, Analityków, Project Managerów, Scrum Masterów, Testerów oraz zespołów skupiających różne kompetencje dopasowane do Twoich potrzeb. 

Wynajmując naszych fachowców zaoszczędzisz czas i koszty związane z ich rekrutacją, zapewnieniem sprzętu i narzędzi pracy, codziennym zarządzaniem, sprawami kadrowymi, benefitami i wieloma innymi kwestiami. Zyskasz wieloletnie doświadczenie techniczne polskich programistów, uzyskane w pracy z globalnymi markami, z wielu branż, w różnej wielkości projektach i zespołach. 

Możesz wynająć od nas pojedynczego specjalistę, ale też cały zespół, jego codzienne zarządzanie pozostawiając nam lub przejmując na siebie. To my dostosujemy się do Twoich potrzeb, a nie odwrotnie. Niezależnie od przyjętej formy kierowania pracami, już od pierwszych dni zaangażowania naszego zespołu w projekt, zauważysz efekty płynące z wieloletniej wspólnej pracy ich członków. Ich doskonałe wzajemne zrozumienie szybko przełoży się na rzeczywiste rezultaty dla Ciebie i Twojego biznesu.

Naszym specjalistom zapewniamy dostęp do aktualnej wiedzy i najnowszych narzędzi. To oni zarekomendują Ci najlepsze praktyki pracy i zapewnią na tym polu niezbędny know-how. Jednocześnie, w razie konieczności, niezależnie od tego, jakich narzędzi Ty używasz i w jakiej metodyce pracujesz, doświadczenia zdobyte przez naszych fachowców z różnych środowisk pozwolą im na szybkie wdrożenie się w Twój sposób pracy.

Miejsce

Niezależnie od tego czy prowadzisz własną firmę czy jesteś częścią globalnej marki, w Polsce, Europie czy poza nią, wesprzemy Cię usługami naszych specjalistów - pracujemy zdalnie, ale też w Twojej siedzibie tak, aby w najkorzystniejszy dla Ciebie sposób dostarczać wypracowane efekty prac.

Czas

Wiemy, że sprawne uruchomienie projektu i jego wsparcie w odpowiednim momencie jest dla Ciebie kluczowe, dlatego zapewnimy Ci usługi naszych specjalistów szybko i sprawnie, tak aby jak najefektywniej i na czas wspomóc Cię w Twoich potrzebach.

Dostępność

Niestandardowe dni i godziny pracy nie są nam obce - nasi specjaliści gotowi wspomóc Cię w czasie pracy niezbędnym dla Ciebie i Twojego biznesu, abyś maksymalizował efekty ze współpracy fachowców wynajmowanych od nas ze swoimi pracownikami. 

Jesteśmy nastawieni na długotrwałą współpracę.

Dziesiątki referencji i case study z wieloletniej współpracy z największymi markami najlepiej świadczą o naszym doświadczeniu.

Opinie klientów

Zobacz wszystkie

NASZ ZESPÓŁ

Co niezwykle istotne nasi specjaliści to pasjonaci, certyfikowani nie tylko w kompetencjach twardych, ale i miękkich, co docenisz od pierwszych chwil kontaktu z nimi i w dalszej codziennej współpracy. Dodatkowo każdy z nich swobodnie posługuje się językiem angielskim w mowie i piśmie.

OPOWIEDZ NAM O SWOIM PROJEKCIE

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy wesprzeć Twój biznes. Zaproponujemy najbardziej odpowiadającą formę kontaktu, aby omówić Twoje potrzeby (spotkanie w siedzibie Twojej firmy lub w naszym biurze, rozmowa telefoniczna, wideokonferencja).
Pola oznaczone gwiazdką * są wymagane.

Sebastian Błaszkiewicz

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

+48 513 015 780

sebastian.blaszkiewicz@intratic.eu